Hallitus

15:30

Hallitus 2018-2020

Varsinais-Suomi

Maiju Boenich

mama-boe@hotmail.com 

050-5589367

Nina Savinen, varajäsen ja Varsinais-Suomen Naispiirin pj.

nina.savinen@hotmail.com

046 6643102

 

Satakunta

Sini Horttanainen

 

 

Tuija Ketola, varajäsen ja Satakunnan Demarinaisten pj

tuija.ketola@harjavalta.fi

040 5471805

 

Pohjanmaa

Kirsi Kandolin (Pohjanmaan Demarinaisten pj)

kirsi.kandolin@gmail.com

p. 044 032 1841

Hanna-Leena Saarela, varajäsen

hanna-leena.saarela@netikka.fi

0503498507

 

Häme

Tarja Kirvesmies, Häme

tarja0107@gmail.com

p. 040 045 0122

Soile Pasanen, varajäsen

soile.pasanen@ity.fi

040 7331965

 

Keski-Suomi

Eeva Korhonen

keskisuomendemarinaiset@gmail.com

044 9966390

Maija Piitulainen, varajäsen
p. 040 750 3950
maija.piitulainen(at)pp.inet.fi

Tuula Peltonen

tuula.peltonen@jamsa.fi (Keski-Suomen Demarinaisten pj)

 

Savo-Karjala

Irene Lång, Savo-Karjala

irene.elisabet.lang@gmail.com

040 4129497

Arja Puoskari, varajäsen ja Savo-Karjalan Demarinaisten pj

arja.puoskari@gmail.com

0500 942205

 

Lappi

Helena Norvapalo, Lappi
p. 040 537 0609
h.norvapalo(at)gmail.com

Eeva-Maija Väisänen, varajäsen ja Lapin Demarinaisten pj
p. 050 573 0306
evaisane(at)ulapland.fi

 

Helsinki

Maria Nyroos, Helsinki

050 409 4477

marianyroos@outlook.com

Seija Beurling (varajäsen)

seija.stenman@pp.inet.fi 

0400 801 484

Minna Salminen, Helsingin Demarinaisten pj

salminenminnajo@gmail.com

 

Pirkanmaa

Tuula Petäkoski-Hult, Pirkanmaan Demarinaisten pj

p. 040 527 0997

tuula.petakoski-hult(at)lempaala.fi

Marjut Leppänen , varajäsen

p. 044 570 9935

marjut.h.leppanen(at)gmail.com

 

Oulu

 Pia Saarela, Oulun Demarinaisten pj

saarela70@hotmail.com

Leena Törrö, varajäsen
p. 050 305 9052
leena.torro(at)kajaani.net

 

Uusimaa

Maila Tikkanen

maila.a.tikkanen@gmail.com

040 5472337

Maire Suomi, varajäsen
p. 050 537 6558
maire.suomi(at)elisanet.fi

Anette Karlsson, Uudenmaan Demarinaisten pj

anette.h.karlsson@gmail.com

 

Kaakkois-Suomi

Virpi Torniainen

p. 050 517 2624

virpi.torniainen(at)pp1.inet.fi

Anna-Leena Domander, varajäsen

leena.73@luukku.com

044-5270334