Alueyhdistykset

Hämeen Demarinaiset

Yhteystiedot

Puheenjohtaja:

Virpi Sorsa
etunimi.sukunimi@icloud.com

Varapuheenjohtaja:

Terhi Lehtonen
terhi.lehtonen@omahame.fi

Helsingin Demarinaiset

Yhteystiedot

Minna Salminen
050 445 5350
salminenminnajo@gmail.com

Tiia Häyry
tiia.hayry@hotmail.com

Keski-Suomen Demarinaiset

Yhteystiedot

Puheenjohtaja Tuula Peltonen
tuula.peltonen@jamsa.fi
+358505122156

Varapuheenjohtaja Kirsi Siekkinen
kirsi.siekkinen@saarijarvi.fi

Sihteeri Mervi Paananen
mervi.paananen@viitasaari.fi

Lapin Demarinaiset

Yhteystiedot

Henna Knuuti
henna.knuuti@hotmail.com

Satu Honkonen
satuanneli77@gmail.com

Oulun Demarinaiset

Yhteystiedot

Oulun seutu ja pohjoinen alue
Sonja Heiskanen
Puheenjohtaja
0440550334
sonjamheiskanen@gmail.com

Kainuun alue
Helena Ohtonen
1.varapuheenjohtaja
0442847912
helena_ohtonen@hotmail.com

Eteläinen alue
Aila Mäkisalo
2.varapuheenjohtaja
0400290344
aila.makisalo@siikajoki.fi

Savo-Karjalan Demarinaiset

Yhteystiedot

Tytti Luoma
Savo-Karjalan piirin puheenjohtaja

Puhelin: 050-5980949

sähköposti: tytti.kj.luoma(at)gmail.com

Uudenmaan Demarinaiset

Yhteystiedot

Tarja Eklund
Tarja.Eklund@kolumbus.fi

Maila Tikkanen
maila.a.tikkanen@gmail.com

Siru Nykänen
siru.nykanen@icloud.com

Päivi Laakkonen
paivi.laakkonen@gmail.com

Varsinais-Suomen Demarinaiset

Yhteystiedot

Puheenjohtaja:
Nina Savinen
nina.savinen@hotmail.com
046 5625216

1.vpj:
Päivi Rantanen
one.aaltonen@hotmail.com
050 300 8559

2.vpj:

Anitta Aaltonen
aaltoani@gmail.com
050 536 4253

Sihteeri:
Pirjo Hovi-Hairisto
valaistussuunnittelupirjo@gmail.com
050 551 3191

Hallituksen tavoitat myös vsdemarinaiset@gmail.com